Спеціальна пропозиція для охоронних структур у зв'язку з Постановою Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліку спеціальних засобів, придбання, зберігання і використання яких здійснюється суб'єктами охоронної діяльності" № 97 від 11.02.2013 р.

Казенне науково-виробниче об'єднання "Форт" МВС України пропонує приватним охоронним структурам екіпіровку спецзасобами.

Травматичний пістолет «Форт-17Р»

Травматичний пістолет «Форт-17Р» кал. 9 мм Р.А. є сучасним ергономічним зразком травматичної зброї.

Завдяки використанню новітніх технологій та матеріалів, вагу пістолета вдалося значно знизити в порівнянні з попередніми моделями, що є особливо важливим при тривалому носінні зброї під час виконання службових обов'язків. Пластикова рамка, виготовлена з композитного поліаміду з високою ударною і термічною міцністю, більш зносостійка і не втратить "товарний вигляд" навіть після багаторазових витягів з кобури.

Технічні характеристики «Форт-17Р»
Калібр 9 mm P.A. / .45 Rubber
Принцип дії Вільний затвор
Ударно-спусковий механізм Одинарної чи подвійної дії
Габарити, мм  
Загальна довжина 179
Висота 131
Ширина 35
Вага з порожнім магазином, кг 0,68
Максимальна дальність пострілу, м 10
Прицільна дальність, м 5-7
Місткість магазину, патронів 14 (9 mm P.A.)
8 (.45 Rubber)

Пластикова кобура

Пластикова кобура до травматичного пістолету «Форт-17Р» складається з платформи, яка утримується на поясі, і поворотної кобури, яка за допомогою гвинта кріпиться до платформи. Враховуючи той факт, що пластикова кобура виготовляється (формується) під певну модель пістолета, в даному випадку під «Форт-17Р», пістолет вільно входить, а також добре фіксується завдяки наявності фіксатора. Також можливо підібрати оптимальний кут нахилу кобури. Необхідно також відзначити, що кобура виробництва КНВО "Форт" значно дешевше імпортних аналогів, але не поступається їм в якості.

Палки ПГ-М, ПГС 

Палки ПГ-М, ПГС виготовляються КНВО "Форт" методом лиття з пружної гуми і проходять на підприємстві різні випробування та експертні перевірки. Для носіння палки на стандартному поясному ремені передбачено поясне кріплення, яке виготовляється зі шкіри. Клапан кріплення на кнопці забезпечує оперативність використання.

Палка гумова ПГ-М

Довжина, мм 590
Діаметр, мм 34
Вага, кг 0,82

Палка гумова ПГС

Довжина, мм 450-580
Діаметр, мм 30
Вага, кг 0,63
+38 (0432) 466-446
+38 (0432) 467-326
Казенне науково-виробниче об'єднання "Форт" МВС України