Вихолощена зброя

КНВО «Форт» має можливість виконати вихолощення усіх видів зброї власного виробництва та боєприпасів калібру 9 mm Makarov, 9 mm Luger. Окрім цього, на замовлення виконується вихолощення інших видів зброї.

Вихолощена зброяце деактивована зброя, яка спеціально пристосована для стрільби лише холостими патронами, з якої неможливо зробити постріл снарядом, що має достатню вражаючу здатність, тобто бойовим. Постріл з такої зброї супроводжується спахалом та звуком, які притаманні для пострілу зі звичайної, бойової зброї. Але попри це, такий постріл не може завдати ніякої фізичної шкоди, оскільки куля демонтована з патрону.

Вихолощена зброя призначена для використання на кінозйомках, при проведенні театралізованих, костюмованих та інших культурних заходів, а також під час показових навчань у військових установах. Окрім цього, така зброя має місце під час кінологічних тренувань, оскільки звук пострілу є одним з найважливіших каталізаторів при дресируванні мисливських та міліцейських собак. Іноді, дана зброя може використовуватись в якості стартової на різноманітних змаганнях (плавання, біг тощо).

+38 (0432) 466-446
+38 (0432) 467-326
Казенне науково-виробниче об'єднання "Форт" МВС України